PORTFELL


TUTVUSTUS | PORTFELL | KONTAKT

Tere tulemast kaema minu portfelli!
Tekst alles tuleb, aga all saate tutvuda mu töödega.


Hansa Herbs on kõige funktsionaalsem leht, mis siiani valminud on. Lehe valmimine võttis aega tervelt kuu, ent selle eest on lehel mustmiljon võimalust - see sisaldab viit andmebaasitabelit. Praktiliselt kõike, mis lehel näha on, on võimalik administraatoril muuta, kustutada, lisada, siduda. Lisaks funktsionaalsusele on lehe plussiks veel kakskeelsus.
Freotek OÜ lihtsa disainiga leht valmis samuti mõne päevaga. Administraatoril on võimalus iga sõna oma lehel muuta.
Gunita OÜ leht sai valmis kolme päevaga. Suur kiri lehel tagab mugava lugemise. Ettevõtte uuel veebikodus on klientidel võimalik saata hinnapäring, sisestades palju vajalikke andmeid, seejärel saabuvad lehe omaniku postkasti kõik vajalikud andmed.
Palade raamatukogu leht sündis kolme päevaga. Kuna klient soovis, et leht oleks lihtsasti muudetav, on tal nüüd administraatoriõigusi omades võimalik avalehele kiirelt teateid lisada ning vahetada pilte kõigil lehtedel, samuti lisada uusi pilte galeriisse.
Matifoto leht on kõige funktsionaalsem, ent siiski väga lihtne leht, mis valmis nädalaga. Koduleht kuulub fotograafile Viljandist, kes soovib müüa erinevaid tooteid - neid saab ta paari hiireklikiga oma kodulehele lisada. Veel saab ta muuta hinnakirja ja avalehel andmeid. Kuna inimene tegeleb piltide ilmutamisega, lõin sinna süsteemi, mis lubab klientidel saata temale mitmel erineval viisil digitaalseid pilte.
Lekra-Audit OÜ sai oma lehe kätte samuti ühe nädalaga. Firma vajas uut lehte, sest eelmisel lehel olev informatsioon oli aegunud ning tekst ja lingid olid üsna väikesed. Nüüd näeb sealt luupi kasutamatagi lugeda igaüks. Ka sellel lehel on administraatoril võimalik päris suuri muutusi teha.

KONTAKT
Kui kangesti kibelete vana kodulehe värskenduse või koguni uue kodulehe järele, võtke minuga ühendust, kasutades allolevat kontaktivormi. Omaltpoolt garanteerin parima hinnapakkumise.
Kirjuta mulle!

Sisestage oma nimi

Sisestage oma e-mail

Kirja teema

Sisestage oma sõnum